FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Nebim Yazılım Destek Hizmetleri


Nebim Yazılım destek hizmetleri, kullanıcıların sorunlarına çözümler sunmak için yapılandırılmıştır. Sunduğumuz tüm destek hizmetleri müşteri beklentileri ve teknolojik gelişmelerle birlikte sürekli geliştirilmektedir.

Firmaların bilgi yönetim sisteminden aldıkları verimin en üst düzeye çıkarılması hedefinde olan Nebim Yazılım, müşterilerine kaliteli ve zamanında destek hizmeti sunmaktadır. Gerek merkezden gerekse yaygın bayi ağı ile, Türkiye'nin neresinde olursa olsun müşterilerin sorunlarına çözümler getirmektedir. Müşteri memnuniyetinde büyük önem taşıyan destek hizmetlerimiz, telefondan internete, modemden yerinde desteğe kadar farklı seçeneklerle kesintisiz bir biçimde kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Çeşitli Destek Hizmetlerimiz
 • Telefon Destek
 • Müşterinin Yerinde Destek
 • Versiyon Güncelleme
 • Müşteride İlave Eğitim
 • Mobil Destek
 • Nebim Eğitimlerine Katılım
 • Haftalık Referans Mutabakatı
 • On-Line Destek
 • Acil Destek
 • Veri Tabanı Desteği
 • 18.00-24.00 Arası Destek

  Telefon Destek: Gün içerisinde, hafta sonu ve resmi tatil günleri dahil, uygulama esnasında çıkan problemlerin giderilmesi veya programla ilgili merak edilen konularda nasıl bir yol izlenebileceği konusunda devamlı danışılabilecek bir servistir.

  Müşterinin Yerinde Destek: Her hangi bir problem veya soru hakkında, Merkez Ofis aranıp yardım talep edildiğinde, problemin veya uygulanması söz konusu olan problemin, TELEFON DESTEK ile çözülememesi, durumunda, müşterinin işyerine gidilerek problemin veya uygulanması gereken sorunun çözümüne nezaret edilir.

  Versiyon Güncelleme: Yeni çıkan setup/versiyonlardan müşterilerin ücretsiz yararlandırılması. Müşterilere çıkan yeni versiyon ve setuplar hakkında bilgiler verilir. Yeni ilave edilen programlar, mevcut programların üzerindeki yenilenen değişiklikler, kullanılan programlardaki karşılaşılan hataların, yanlış yorumlamaların detayları gösterilir.

  Müşteride İlave Eğitim: İlk eğitim ve uygulama sırasında yeterince anlaşılmamış hususlarla ilgili müşteri bünyesinde tamamlayıcı eğitimler verilir Yeni işe başlamış kimseler için eğitim talepleri doğrultusunda yine müşteri bünyesinde eğitimlerin verilmesi.

  Mobil Destek: Gün içinde, hafta sonu ve resmi tatil günlerinde, Mobil Müşavirlik Hizmeti sorumlularına cep telefonundan ulaşılabilmekte ve problemin giderilmesi için destek alınabilmektedir.

  Nebim Eğitimlerine Katılım: Yeni çıkan setup/versiyonların yüklenmesinden sonra, yeniliklerin topluca anlatımına NEBİM YAZILIM EĞİTİM SALONUNDA katılmak. Belli zamanlarda, programı daha önceden ilan edilmiş eğitimlere katılımlar ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

  Haftalık Referans Mutabakatı: Haftanın belirli bir gününde referansı olsun olmasın müşteriye e-mail veya fax ile referans durum raporu gönderilir. Referansları yok ise bizde bildirilmiş ve bekleyen referansınız yoktur bilgisi e-mail yardımıyla gönderilir.

  On-Line Destek: Modem ile müşterinin bilgisayarına bağlanarak on-line destek verilmektedir.

  Acil Destek: Acil destek talepleri mobil müşavirlik servisi tarafından en kısa sürede (asgari 6/8 saat) müşteriye telefonla veya bizzat ziyaret ederek problemin çözüme kavuşturulmasına yardımcı olmak

  Veri Tabanı Desteği: SQL Server Veri tabanı ile ilgili uzman desteği gerektiren durumlarda Microsoft SQL Server Administrator sertifikalı elemanımızdan müşterinin yerinde destek verilmektedir.

  18.00-24.00 Arası Destek: haftada 7 gün 18:00-24:00 saatleri arasında cep telefonu ile kesintisiz destek veren bir servistir. Bu uygulama ile Destek anlaşmalarına 18/24 hizmeti de dahil olan müşterilerimiz saat 18.00 den sonra, acil problemlerine çözüm bulmak amacıyla telefon desteği alabilmektedirler.

 • NEBİM ÇÖZÜM ORTAĞI
  Nebim Yazılım Çözüm Ortaklığı
  7/24 Destek
  Tel.:

  0 364 224 42 02


  Adres:

  Yeniyol Mah. 5. Gazi Sk.
  No.3 Çorum / Türkiye

  E-mail:

  burak@qsgbilgisayar.com