FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Firmamız 2005 yılından bu yana farklı sektörlere farklı hizmetler sağlamaktadır. Firmamızın başlıca hizmetleri şunlardır;

1 - Nebim Yazılım Çorum Bayii :

2006 yılı başlarında Nebim Yazılım ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde firmamız, Nebim Yazılım ürünlerinin Satış ve Teknik Destek hizmetini vermektedir. Sizlerle büyüyen firmamızda profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

2 - Aidata Bilgisayar Sistemleri Yetkili Bayii ve Yetkili Teknik Servisi :

2006 yılı başlarında Aidata Bilgisayar Sistemleri ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde firmamız, Aidata Bilgisayar Sistemlerinin ürünlerinin Yetkili Teknik Servisliğini ve Yetkili Bayiliğini yapmaktadır. Aidata Bilgisayar Çorum yetkili servisi olarak teknik kadromuzla başarılı ve profesyonel hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

3 - ADSL ve Telekom Çözüm Ortaklığı :

2007 yılı başlarında Crea Bilişim aracılığıyla Telekom ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde Türk Telekom Çözüm Ortaklığına başladık. Halen müşterilerimize Telekom'un yaptığı kampanyalar çerçevesinde ADSL hattı açmaktayız.

4 - Teknik Servis Hizmetleri :

Tecrübeli Ekip ve Profesyonel Kadromuzla firmalara teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Yapılan anlaşmalar çerçevesinde sorunsuz hizmet sunmaya devam ediyoruz. Profesyonel hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan haberdar olmak için lütfen bizimle irtibata geçin. Referanslarımızı inceleyin...

5 - Web Hizmetleri :

Firmamız bünyesinde bulunan Silverturk İnternet Hizmetleri adı altında siz değerli müşterilerimize Web hizmetleri de sunmaktayız. Firmanıza uygun, kaliteli ve hesaplı Host&Domain hizmetleri, tasarım ve grafik çalışmalarımız için lütfen bizimle irtibata geçin. Referanslarımızı inceleyin...

6 - Güvenlik Kamera Sistmeleri :

Firmamızda en son teknoloji güvenlik kameraları, profesyonel ekibimiz tarafından hizmetinize sunulmuştur. En kaliteli ve en son teknoloji güvenlik kameralarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

7 - Kosgeb İşbirliği :

Firmamız KOSGEB ile yaptığı anlaşma çerçevesinde birbirinden güzel avantajları sizlere sunuyor. Şu an geçerli olan Tek Hedef Bilişim Kapmanyası hakkında kısaca bilgi verelim. Tek Hedef Bilişim Kampanyası ile siz değerli müşterilerimize VADE FARKSIZ 24 AY vade ile hemde piyasa fiyatından daha ucuz fiyatlarla QSG'de. Bu kampanyada yapmanız gereken sadece KOSGEB'e kayıt olmak. Gerisi bizim işimiz, arayın, gelelim, anlatalım, beraber sisteminizi check edelim, gerekli ürünleri size temin edelim, ve sizden de hiç bir ücret talep etmeyelim, nasıl? Hemde ödemesi ne kredi kartı ile ne de nakit, anlaşmalı bankalarımıza 3 er aylık dönemlerle taksitlerinizi ödeyin. Çorum ve civarında KOSGEB ile anlaşmalı TEK FİRMA biziz. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

Müşteri memnuniyetinin, ticari devamlılığın temel esası olduğunu kabul eden ve bu doğrultuda çalışmalarına devam eden firmamız sektöründeki gelişmeleri sürekli takip ederek en yeni teknolojileri müşterilerine sunmaya hazır olmanın gayreti içerisinde çalışmalarına devam etmektedir. 

 
 
Telefon iletişim
NEBİM ÇÖZÜM ORTAĞI
Nebim Yazılım Çözüm Ortaklığı
7/24 Destek
Tel.:

0 364 224 42 02


Adres:

Yeniyol Mah. 5. Gazi Sk.
No.3 Çorum / Türkiye

E-mail:

burak@qsgbilgisayar.com